Děkujeme za Vaši podporu, bez Vás bychom to nezvládli! Přejeme Vám krásný nový rok 2021 a snad se brzy společně sejdeme ve zdraví u dobrého pivka. E-shop opět funguje v plném proudu a jsme připraveni uspokojit Váš pitný režim:-))) Je Vám k dispozici náš rozvoz nebo nově kurýrní služby MESSENGER.

SUDOVÉ PIVO

Pro dostupnost sudového piva se informujte na objednavky@ccbeers.com nebo +420 601 66 44 66. Sudy jsou obvykle skladem, nicméně pokud některý z produktů k dispozici zrovna nemáme, rádi vám jej stočíme.

K objednávce sudového piva vám zdarma zapůjčíme party pípu s ruční pumpou pro čepování piva z KEG sudu bez chlazení za vratnou zálohu. 

Prázdné obaly (sudy) nám můžete vracet buď osobně v Pivovaru Moravia & Lucky Bastard nebo je můžete na adresu pivovaru i zaslat spolu s informací, kam chcete vrátit peníze ze zálohy za obal. Prázdný obal od vás taktéž rádi převezmeme při předání objednávky se závozem, nahlašte to však, prosím, předem.

K dispozici jsou sudy 10l, 15l, 30l a 50l.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.