Pivní burza

PŘEDSTAVENÍ KONCEPTU

Koncept Pivní burza v první řadě smazává rozdíly v nákupních cenách různých druhů piva. Koriguje pouze vstupní hodnoty, dál už cenu piva drží v rukou každý návštěvník. Cena se mění s každou objednávkou a jednoduše vychází z poptávky. Značce, o kterou stoupá zájem, stoupá i cena. To stejné platí samozřejmě i naopak. Celkově tedy souhrnná cena 8 piv na čepu zůstává neměnná.

V druhé řadě koncept do pohostinství přináší svět informačních technologií s neomezenými možnostmi. Každý host má svůj vlastní objednávkový prostor (část dotykového monitoru umístěného přímo do desky stolu), kde piva objednává, sleduje pohyby jejich cen, získává informace o stupňovitosti, hořkosti atd. a má přehled o své pivní útratě. Systém je neustále vyvíjen a možnosti zákazníka se rozšiřují.

Host si objedná pivo přes dotykový monitor nezávisle na obsluze. Ta čerstvě načepované pivo roznáší přímo od proškoleného výčepního k jeho stolu. To vše probíhá prakticky v okamžiku a jako bonus si host pivo objednává za cenu, kterou si s dalšími zákazníky sám určil. Systém nabízí českou i anglickou mutaci, a také možnost přivolání obsluhy.

 

Pivní burza

 

To vše ve spolupráci s pivovary Moravia a Lucky Bastard, tedy s pivovary, které nabízí piva jak spodně, tak i svrchně kvašená a jejich škála stylů je tak velmi široká. Proto je možné nabídku udržovat pestrou i během jednoho večera. Po každém vyčepovaném sudu narážíme totiž jiný, často i s jiným pivním stylem. Snahou je v 8 druzích piva na čepu nabízet co nejvíce pivních stylů tak, aby každý našel svého favorita. Čepování na hladinku je samozřejmostí, bez které si v dnešní době těžko představíme úspěšnou a plnou pivnici. Kromě hladinky nabízíme také šnyt a mlíko.

V rámci našeho konceptu nepomáháme hostům jen zahnat žízeň, ale i hlad. Ve stálé nabídce máme jídla podle prověřených receptur.

Kvalitně ošetřené, dobře načepované a ihned přinesené pivo, výborná kuchyně, rychlá a příjemná obsluha, příjemné prostředí a hra, která hosta nepřestane bavit. To jsou důvody, proč se zákazníci stále vracejí i s přáteli nebo kolegy.

 

Více info a rezervace na https://pivniburza.cz/

 

Kde nás najdete?

PIVNÍ BURZA VEVEŘÍ

Veveří 21 v Brně, jedná se o rohovou budovu, sousedící s ulicí Gorkého. Pohodlně k nám tedy dojdete pěšky ze středu města, ale také MHD a autem.

otevřeno: PONDĚLÍ – SOBOTA, 17:00 – 01:00

kontakt: +420 776 668 738, info@pivniburza.cz

 

PIVNÍ BURZA JÁNSKÁ

Najdete nás na adrese Jánská 16 v Brně, jen kousek od budovy Centrum. Pohodlně k nám tedy dojdete pěšky ze středu města, ale také MHD a autem.

otevřeno: PONDĚLÍ – NEDĚLE, 15:00 – 01:00

kontakt: +420 776 668 290, info@pivniburza.cz