Děkujeme za Vaši podporu, bez Vás bychom to nezvládli! Přejeme Vám krásný nový rok 2021 a snad se brzy společně sejdeme ve zdraví u dobrého pivka. E-shop opět funguje v plném proudu a jsme připraveni uspokojit Váš pitný režim:-))) Je Vám k dispozici náš rozvoz nebo nově kurýrní služby MESSENGER.
Novinka

LUCKY BASTARD 12 PEARPUSSY 0,75L

265.01

Chuť hrušek, jejich vůně spjatá s nádechem skořice a hřebíčku, Vás s tímto speciálem z varny minipivovaru LUCKY BASTARD pohladí i na duši.
Prosluněné pozdní léto, kdy je sklizeň hrušek na Moravě v plném proudu, nás natolik zaujala, že jsme uvařili tento specál pro předvánočním čas. Doufáme, že Vás zaujme a zalíbí se každému, kdo hledá netradiční piva.
Pivečko bude opět dostupné od 13.1. 2021

 


  • 124 Kč / 1 l
  • (> 24 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 22.1.2021
93 Kč / ks
Kategorie: LUCKY BASTARD
Stupňovitost: 12 % EPM
Pivní styl: Fruit Pale Ale
Zákonná kategorie: Pivo světlé plné ochucené nefiltrované svrchně kvašené
Alkohol: 5,3 % obj.
Hořkost: 25 IBU
Chmely: Herkules, Sterling, Simcoe
Slady: plzeňský, vídeňský
Složení: voda, *ječné slady*, hrušková šťáva, upravený chmel, koření
 

Výrazně zlatavé svrchně kvašené a nefiltrované pivo je vyrobené kombinací zvlášť uvařeného, jemně chmeleného Pale Ale, do kterého jsme následně přidali šťávu z 450 kg čerstvých hrušek odrůdy 70% Williams a 30% Lucasova, skořici a hřebíček. To vše na várku o objemu 2000 litrů. Hebkost a jemná nasládlá chuť je výsledkem kombinací sladů, chmelů, čerstvě vymoštovaných hrušek a koření - cukry z ovoce se z větší části přeměnily na alkohol a zůstala pouze skvělá netradiční chuť a vůně. Žádný koncentrát, esence, aroma a barviva, ale pouze pivo z vody, chmele, sladu, kvasnic, hrušek a koření.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.