POKUD VÁM DO OBJEDNÁVKY SKÁČE "VRATNÁ ZÁLOHA", PROSÍM DOKONČETE SVŮJ NÁKUP. OBJEDNÁVKU VÁM O NESPRÁVNOU POLOŽKU OPRAVÍME A AKTUALIZUJEME. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.
Akce

LUCKY BASTARD BLOND 11 0,5L 3+3 ZDARMA

938
Neohodnoceno

Akce na plechovky 6 kusů (3+3 zdarma) piv značky LUCKY BASTARD BLOND 11.  Zvýhodněná cena balení 3+3 platí pouze pro níže uvedené složení plechovek. 

 

DATUM EXPIRACE 22.10.2021

 

  • 294 Kč 147 Kč –50 %
  • (11 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 26.10.2021
147 Kč / ks
Kategorie: PLECHOVKY MORAVIA & LUCKY BASTARD
Objem: 3L (6x0,5L)
Složení: chmelové produkty, JEČNÉ SLADY, voda
Alkohol: 4,7 % obj.
 

 

 Blond

Umírněně výrazné pivo pro konzumenty, kteří třeba doposud vůbec svrchně kvašené pivo - ale - neochutnali. Vysoká svěžest a výborná pitelnost.

Mnozí z vás jistě dokáží celý večer popíjet hořké a výrazné svrchně kvašené pivo. Něříkáte si však někdy, že by to chtělo knoflík Volume otočit lehce doleva? A právě proto jsme stvořili Blond, dobře pitelnou světlou jedenáctku příjemně nachmelenou českými chmely na chuť a americkými chmely na aroma. Pokud pijete svrchně kvašené pivo poprvé, bude to pro vás příjemná novinka. Pokud si je dáváte běžně, oceníte jeho svěžest a lehkost, se kterou klouže do krku. Žít pivo lze i nenuceně.

Informace o složení výrobků, alergenech a dalších parametrech výrobků naleznete přímo na jejich položkách u nás v eshopu. 

LUCKY BASTARD BLOND 0,5L

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.